Kursy językowe poziom B2

Dostępne języki

Jakie kwalifikacje językowe zdobędziesz na poziomie B2?

Twoje słownictwo urosło do 4000 słów, gramatyka jest już poprawna. Jesteś teraz na poziomie, którym operujesz na co dzień po polsku. To oznacza, że w codziennych sytuacjach nie powinieneś widzieć różnicy między językiem ojczystym a tym, którego się uczysz. Nie spoczywaj na laurach! Czego się jeszcze nauczysz?
Na tym poziomie rozumiesz główne znaczenie tekstów bardziej złożonych na tematy konkretne (np. polityka, recenzje) i abstrakcyjne (np. utwory literackie, artystyczne opisy przyrody), łącznie z rozumieniem dyskusji na tematy techniczne z zakresu ich specjalności. Potrafisz porozumiewać się na tyle płynnie i spontanicznie, by prowadzić normalną rozmowę z osobą mówiąca biegle w języku, którego się uczysz, nie powodując przy tym napięcia u którejkolwiek ze stron. Potrafisz formułować przejrzyste i szczegółowe wypowiedzi ustne lub pisemne w szerokim zakresie tematów, a także wyjaśnić swoje stanowisko w sprawach będących przedmiotem dyskusji, rozważając wady i zalety różnych rozwiązań.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny kurs stacjonarny (108 x 45 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2200 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe