Kursy językowe poziom B2

Dostępne języki

Jakie kwalifikacje językowe zdobędziesz na poziomie B2?

Twoje słownictwo urosło do 4000 słów, gramatyka jest już poprawna. Jesteś teraz na poziomie, którym operujesz na co dzień po polsku. To oznacza, że w codziennych sytuacjach nie powinieneś widzieć różnicy między językiem ojczystym a tym, którego się uczysz. Nie spoczywaj na laurach! Czego się jeszcze nauczysz?
Na tym poziomie rozumiesz główne znaczenie tekstów bardziej złożonych na tematy konkretne (np. polityka, recenzje) i abstrakcyjne (np. utwory literackie, artystyczne opisy przyrody), łącznie z rozumieniem dyskusji na tematy techniczne z zakresu ich specjalności. Potrafisz porozumiewać się na tyle płynnie i spontanicznie, by prowadzić normalną rozmowę z osobą mówiąca biegle w języku, którego się uczysz, nie powodując przy tym napięcia u którejkolwiek ze stron. Potrafisz formułować przejrzyste i szczegółowe wypowiedzi ustne lub pisemne w szerokim zakresie tematów, a także wyjaśnić swoje stanowisko w sprawach będących przedmiotem dyskusji, rozważając wady i zalety różnych rozwiązań.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe