Rosyjski dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego dla początkujących?

Chcesz nauczyć się rosyjskiego? Interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie, która wymaga znajomości właśnie tego języka? Zachęcamy Cię do skorzystania z oferty kursów rosyjskiego w ProfiLingua na zajęcia dla początkujących. W swojej ofercie mamy bogaty wybór kursów, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel językowy. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na naukę rosyjskiego w praktyce, dlatego posługiwanie się nim nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Szybko przyswoisz niezbędne słownictwo, czy gramatykę oraz opanujesz pisownie, czytanie oraz mówienie po rosyjsku. Na zajęciach zaczerpniesz niezbędnej językowej wiedzy, aby móc posługiwać się szerokimi pojęciami związanymi z rosyjskim. Język nie będzie dla Ciebie stanowił problemu zarówno w mowie, jak i piśmie.

Kurs języka rosyjskiego dla początkujących?

Prowadzimy kursy języka rosyjskiego od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego, aby każdy mógł u nas zarówno rozpocząć naukę od podstaw, jak i kontynuować edukację na wyższym poziomie. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, przedstawiając mu indywidualny plan nauki. Zapraszamy na kurs rosyjskiego zarówno młodszych, jak i starszych, dlatego u nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli.

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego dla początkujących?

Wbrew pozorom rosyjska cyrylica czy gramatyka nie jest wcale taka trudna, o czym przekonają Cię nasi wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. Zwiększymy Twoją pewność siebie podczas mówienia po rosyjsku, dzięki temu skutecznie przełamiesz swoją barierę językową. Nauczymy Cię pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po rosyjsku, dzięki temu opanujesz rosyjski zarówno w mowie, jak i piśmie. Posługujemy się językiem w praktycznych sytuacjach, abyś szybko nauczył się nowych zagadnień. Z naszą pomocą dopasujesz kurs do swoich potrzeb i przekonasz się, że nauka stanie się przyjemna oraz prosta. Z pewnością warto zainwestować w swoje zdolności językowe, aby móc podnieść swoją edukację na wyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe