Szwedzki dla początkujących

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego dla początkujących?

Jeżeli planujesz migrację zarobkową lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w jednym z najszczęśliwszych narodów na świecie, jak najszybciej powinieneś rozpocząć naukę języka szwedzkiego. Posługując się biegle tak niszowym językiem zyskasz dodatkowe plusy na rynku pracy i wyróżnisz na tle innych kandydatów. To nie tylko wzbogaci Twoje CV, ale również zaimponuje potencjalnym pracodawcom czy kontrahentom. Znając szwedzki, możesz również częściowo dogadać się z Norwegami i Duńczykami. Szwecja to również niezwykły kraj, w którym prężnie rozwijają się jedne z największych światowych firm, takich jak chociażby H&M, Electrolux, IKEA czy Volvo. Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z tym językiem, nic się nie martw! W ProfiLingua przygotowaliśmy bogatą i rozbudowaną ofertę kursów szwedzkiego dla początkujących. Uwierz, że jest w czym wybierać i z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Kurs języka szwedzkiego dla początkujących

Język szwedzki może być wyzwaniem, więc jeżeli lubisz wysoko stawiać poprzeczkę, koniecznie zapisz się na nasz kurs. Nauka języka szwedzkiego dla początkujących w ProfiLingua to niezwykle cenne i satysfakcjonujące doświadczenie. Kursy dla początkujących umożliwią zapoznanie się z podstawowym słownictwem i gramatyką. Dzięki temu zyskasz szansę na poprowadzenie prostej rozmowy w języku szwedzkim. Znajomość podstaw może być również dobrym wstępem, do kontynuacji nauki na wyższym poziomie. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów lub native speakerów. Ich celem jest praktyczna nauka szwedzkiego, podczas której istotną rolę odgrywa przełamanie bariery językowej. Kurs szwedzkiego dla początkujących może odbywać się w grupach lub indywidualnie; w trybie intensywnym lub standardowym. Możesz zapisać się na zajęcia ze szwedzkiej konwersacji lub wybrać ofertę szwedzkiego dla firm. Wszystko z myślą o różnorodności potrzeb naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego dla początkujących?

Przystąpienie do kursu języka szwedzkiego dla początkujących to szansa, by poznać podstawowe słownictwo i gramatykę, bez której poprowadzenie prostej konwersacji nie byłoby możliwe. Nauczysz się również charakterystycznej „charczącej” intonacji pod okiem specjalisty. Już po kilku pierwszych lekcjach będziesz w stanie przedstawić się w języku szwedzkim i opowiedzieć parę prostych zdań o swoim pochodzeniu. Potraktuj te zajęcia jako wstęp do przyszłej nauki języka na wyższym poziomie. Możesz zapisać na kurs również swoje dzieci, ponieważ w ProfiLingua prowadzimy lekcje języka szwedzkiego dla dzieci i młodzieży. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych znajomości. Podczas kursu wzmocni się Twoja pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki języków, które zapewniają pewną przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe