Włoski dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się włoskiego dla zaawansowanych?

Język włoski należy do grupy języków bardzo melodyjnych oraz dźwięcznych. Ponadto same Włochy przyciągają dużą ilość turystów oraz osób, które podejmują tutaj pracę czy studia. Nic zatem dziwnego, że chcą nauczyć się włoskiego. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz się uczyć, pomożemy Ci przyswoić najważniejsze językowe zagadnienia. Nauczysz się pisać, czytać, rozumieć oraz przede wszystkim mówić po włosku. Nasza szkoła wyróżnia się metodą nauczania PROFI, która ma na celu wykorzystać język w praktyce oraz rozwijać umiejętności językowe. U nas możesz rozwijać swoje umiejętności językowe również na poziomie zaawansowanym, co sprawi, że będziesz posługiwać się językiem w pełni naturalnie oraz prawie jak ojczystym językiem. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka z nami była przyjemna, a włoski mógł przydać Ci się w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Kurs języka włoskiego dla zaawansowanych

ProfiLingua to szkoła, która specjalizuje się w nauce języków obcych, w tym włoskiego. U nas możesz uczyć się języka od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego. Dlatego z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Ucz się u nas na poziomie zaawansowanym, aby móc poszerzysz swoją wiedzę. Możesz zapisać się na zajęcia grupowe, indywidualne oraz online. Elastycznie dopasujemy się do Ciebie, aby nauka była przede wszystkim przyjemnością.

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego dla zaawansowanych?

ProfiLingua to szkoła językowa, która stawia na praktyczną naukę języka, dzięki czemu nauczysz się włoskiego w oparciu o innowacyjną metodą nauczania. Skutecznie przełamiesz barierę komunikacyjną i zaczniesz swobodniej mówić po włosku. Nauczysz się mówić po włosku przede wszystkim płynnie, dlatego nasze zajęcia dadzą Ci możliwość swobodnego porozumiewania się w obcym języku. W łatwy sposób rozpoczniesz posługiwanie się językiem, a różnorodna tematyka na zajęciach umożliwi Ci zdobycie szerokiej wiedzę, którą wykorzystasz podczas rozmów z innymi. Nauka w ProfiLingua pozwoli zyskać więcej pewności siebie. Nawiążesz nowe znajomości, co spowoduje, że posługiwanie się włoskim będzie proste i przyjemne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe