Kurs języka polskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Poznaniu?

Przyjechałeś do naszego kraju na wymianę studencką? A może szukasz tutaj warunków do lepszego życia? Bez względu na to, jaki jest cel Twojej wizyty w Poznaniu, oferujemy naukę naszego ojczystego języka pod okiem profesjonalistów. Wiemy jak nasz język niejednego przyprawił o zawrót głowy, dlatego chcemy dokonać wszelkich starań, aby ułatwić Ci komunikację z Polakami, dać szansę na godną pracę i umożliwić swobodę dogadywania się w każdej sytuacji życia. Zapraszamy pojedyncze osoby, jak i całe rodziny na dedykowany kurs języka polskiego w Poznaniu!

Kurs języka polskiego Poznań

Kursy polskiego Poznań odbywają się w formie grupowej lub indywidualnej. W zależności od Twoich preferencji, możesz zapisać się na różny tryb zajęć (konwersacje, szkolenia dla firm, powtórkowy kurs przed maturą czy online), a w zależności od umiejętności – wybrać spośród trzech poziomów zaawansowania. Pod okiem dedykowanych nauczycieli i speakerów, masz szansę by poznać naszą gramatykę, słownictwo i podstawowe zwroty. Wybierając kurs przyśpieszony, już po kilku pierwszych spotkaniach nauczysz się stosować podstawowe zwroty i formułować proste komunikaty. Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko mogło dogadać się z rówieśnikami w szkole, oferujemy kursy dla dzieci już od trzeciego roku życia.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Poznaniu?

Kurs języka polskiego w Poznaniu, to szansa na skuteczną i efektywną naukę w miłym i kreatywnym towarzystwie. Możesz nawiązać nowe znajomości i zbudować pewność siebie. Po skończonym kursie, zyskasz okazję do wartościowej pracy lub nauki na polskich uczelniach. Twoje dziecko będzie mogło bez przeszkód rozmawiać z koleżankami i kolegami ze szkoły, czym wpłyniesz również na jego rozwój i samoocenę. Nauka języka kraju, w którym obecnie przebywasz to również szansa na zapoznanie się z kulturą, sztuką czy poznanie obyczajów. Zyskujesz również szacunek lokalnych mieszkańców, dzięki czemu nawet proste sytuacje życiowe będą o wiele przyjemniejsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe