angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
chiński
japoński
polski

Kurs francuskiego - Standardowy

Czy wiedziałeś, że język francuski jest językiem ojczystym dla niemal 90 milionów osób? A czy wiesz, że kurs francuskiego jest w ostatnich latach drugim najczęściej wybieranym kursem językowym ? Piękno i romantyczny wymiar tego języka doceniły już miliony osób. Znajdź się w ich gronie i już dziś zapisz się na standardowy kurs języka francuskiego, który pozwoli Ci opanować podstawy gramatyki i poznać słownictwo, ale przede wszystkim przygotuje Cię do konwersacji na każdy temat. Dzięki znajomości języka francuskiego będziesz mógł porozumiewać się w krajach na całym świecie: we Francji, w Kanadzie, Belgii, Maroko czy Szwajcarii.

Kurs francuskiego - Indywidualny

Potrzebujesz kursu szytego na miarę? Chcesz, by tok nauczania dostosowany był do Twoich potrzeb? Wybierz indywidualny kurs języka, który zapewni Ci zajęcia w formule face to face, tylko Ty i lektor.

Kurs francuskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka francuskiego!

Kurs francuskiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Kurs francuskiego - Intenswyny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs francuskiego!

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe