angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
polski

Kurs angielskiego - Standardowy

Do nauki języka angielskiego nie trzeba już dziś nikogo przekonywać – cieszymy się, że chcesz dołączyć do grona osób, które chcą poznać ten język. Wybierając standardowy kurs możesz rozpocząć swoją przygodę z angielskim na dowolnym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy chcesz pokonać barierę komunikacyjną, czy też doskonalić kompetencje zawodowe, pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Chcesz nabrać pewności siebie podczas wypowiadania się po angielsku? Znasz zagadnienia gramatyczne w teorii, ale nie umiesz posługiwać się nimi w praktyce? Czeka Cię praca, wyjazd lub inne wyzwania wymagające znajomości tego języka? Potrzebujesz indywidualnego podejścia ze strony szkoły językowej? Możesz na nas liczyć!

Kurs angielskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka angielskiego!

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Jeśli pragniesz zdobyć certyfikat uznawany przez uczelnie i międzynarodowe firmy, polecamy Ci uczestnictwo w naszych kursach egzaminacyjnych. To najlepszy sposób na rzetelne przygotowanie do wybranego egzaminu, poćwiczenie charakterystycznych dla niego zadań testowych i poznanie autentycznych materiałów egzaminacyjnych. Warto mieć certyfikat!

Kurs angielskiego - Intensywny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs angielskiego!

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe