Kurs angielskiego - Egzaminacyjny Warszawa Bemowo

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Praca na zajęciach opiera się na wykorzystaniu autorskich arkuszy egzaminacyjnych, tak by uczestnicy zapoznali się ze strukturą zadań i zasadami rozwiązywania testów. Oswajamy z wszystkimi typami poleceń, ale największy nacisk kładziemy na zagadnienia, które podczas egzaminu są szczególnie często sprawdzane.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco rozwiąż test!

Być może potrzebujesz certyfikatu, by przed samym sobą  potwierdzić, ile już umiesz, a może jest to dokument, którego wymaga Twoja uczelnia lub pracodawca. Bez względu na motyw droga do celu jest taka sama: to zestaw odpowiednio przygotowanych zajęć, podczas których oswoisz się z arkuszami egzaminacyjnymi, poznasz zakres języka wymagany na danym egzaminie i nabierzesz pewności siebie w rozwiązywaniu zadań. Oferujemy wiele kursów obejmujących program niezbędny do zdania egzaminów: FCE, CAE, CPE, IELTS, TELC, LCCI, TOEIC. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy doskonale znają specyfikę testu, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Wszystkie kursy językowe