angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
matematyka

Kurs angielskiego Egzamin8

Kurs Egzamin8 skierowany jest do wszystkich uczniów, którzy przystąpią do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został przygotowany przez ekspertów w nauczaniu, którzy posiadają dostęp do najświeższej wiedzy i wymagań stawianych przed zdającymi.

Kurs angielskiego dla nastolatków

W ProfiLingua panuje życzliwa i przyjazna atmosfera, co przekłada się na zainteresowanie nauką, wzrost motywacji, a co za tym idzie – szybkie efekty. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania.

Kurs angielskiego dla dzieci

Dzieci uczą się języka w przyjaznej atmosferze, w oparciu o nowoczesne podręczniki i pomoce dydaktyczne. Kurs rozwija wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, dodatkowo uczniowie mają możliwość wykonywania projektów CLIL* w Mini Projects, które wspomagają naukę tworzenia referatów w języku angielskim (*CLIL = Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo – językowe).

Kurs angielskiego - Maturalny

Rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego to oprócz wiedzy również umiejętność pracy z arkuszem maturalnym oraz odporność na stres. Kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego da Ci wsparcie we wszystkich obszarach, które składają się na Twój sukces.

Kurs angielskiego - Disney English

Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie - i wreszcie dotarł do Polski! Pokazujemy, że skuteczną naukę języka angielskiego można połączyć z fantastyczną zabawą w towarzystwie ukochanych bohaterów.

Kurs angielskiego - Warsztaty wakacyjne

Play & Learn warsztaty wakacyjne to przyjazne i angażujące spotkania dla dzieci w wieku 4-5 lat i 6-7 lat, podczas których mają one możliwość m.in. rozwinięcia znajomości języka angielskiego, tworzenia kreatywnych prac oraz odkrywania świata wszystkimi zmysłami poprzez gry i zabawy. Dodatkowo starszym dzieciom proponujemy zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe