Kurs angielskiego dla nastolatków

W ProfiLingua panuje życzliwa i przyjazna atmosfera, co przekłada się na zainteresowanie nauką, wzrost motywacji, a co za tym idzie – szybkie efekty. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania.

W ProfiLingua panuje życzliwa i przyjazna atmosfera, co przekłada się na zainteresowanie nauką, wzrost motywacji, a co za tym idzie – szybkie efekty. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na dopasowanie ich tematyki do zainteresowań Kursantów. Dzięki temu uczą się angielskiego z chęcią.

W nauczaniu angielskiego nastolatków wykorzystujemy nowoczesne podręczniki i interesujące pomoce dydaktyczne. Staramy się angażować Kursantów w lekcje, dzięki czemu z łatwością przełamują barierę językową i zyskują pewność siebie podczas komunikowania się w języku angielskim. Dodatkowo oferujemy serię bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które rozwijają umiejętność mówienia, poszerzają wiedzę i przybliżają kulturę anglosaską.

Zajęcia odbywają się od października do czerwca, na trzech poziomach zaawansowania. Szeroki wybór terminów pozwala z łatwością włączyć kurs do codziennych obowiązków młodych Słuchaczy. Szkoła przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE, KET, PET, PTE Young Learners, FCE.

Kurs angielskiego dla nastolatków

Wszystkie kursy językowe