Kurs hiszpańskiego dla dzieci Warszawa Bródno

Kurs języka hiszpańskiego dla najmłodszych mogą rozpocząć nawet te dzieci, które dopiero nabierają wprawy w pisaniu, gdyż główną rolę na lekcjach odgrywa zabawa. Nauka jest bardzo prosta i przyjemna, bo dostosowany do możliwości i potrzeb kilkulatków program zawiera w sobie dużo gier i ćwiczeń.

Język hiszpański dla dzieci

Kurs języka hiszpańskiego dla najmłodszych mogą rozpocząć nawet te dzieci, które dopiero nabierają wprawy w pisaniu, gdyż główną rolę na lekcjach odgrywa zabawa. Nauka jest bardzo prosta i przyjemna, bo dostosowany do możliwości i potrzeb kilkulatków program zawiera w sobie dużo gier i ćwiczeń. Maluchy swoją przygodę z nauką języka zaczynają od nabycia umiejętności powitania się i przedstawienia po hiszpańsku. Następnie poznają kolejne słówka ściśle związane z ich środowiskiem, czyli z tematami rodziny, domu, szkoły, zabawek czy ich zainteresowań.

Gdy dzieci nabiorą sympatii do języka hiszpańskiego, zaczynają przyswajać podstawy gramatyki, a także odkrywać różnice kulturowe między Polską a krajami hiszpańskojęzycznymi, których specyfikę pokazują podręczniki kursowe. Niezmiennie jednak na pierwszym planie pozostaje dobra zabawa. Książki zawierają dużo atrakcyjnych poleceń, mających często formę różnego rodzaju puzzli lub krzyżówek. Dodatkowo zajęcia są uzupełniane materiałami interaktywnymi oraz zabawami proponowanymi przez lektorów. Podczas lekcji prowadzący wykorzystują również bogaty materiał interaktywny, aby na bieżąco rozbudzać zainteresowanie dzieci językiem hiszpańskim. Atutami kursu są zajęcia z naciskiem na aktywną obserwację, liczne gry i zabawy, nauka poprzez śpiew, rysowanie i prace manualne – w ten sposób dzieci przejawiają ciągłe zainteresowanie zajęciami, bo przedstawiają sobą dużą ilość różnorodnych zajęć, którymi po prostu nie sposób się nudzić.

Kurs hiszpańskiego dla dzieci

Wszystkie kursy językowe