Angielski kursy dla dorosłych Warszawa Tarchomin

angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
chiński
portugalski

Kurs angielskiego - Standardowy

Swobodna komunikacja w języku angielskim otwiera przed Tobą wiele możliwości. Pozwala na porozumiewanie się niemal w każdym zakątku świata, ułatwia wyszukiwanie informacji, a także daje lepsze perspektywy na rynku pracy.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dzisiaj niezbędna w pracy i życiu prywatnym. Jeśli chcesz podnieść swój poziom znajomości angielskiego, a Twój napięty grafik nie pozwala na dopasowanie się do zajęć grupowych lub po prostu cenisz sobie lekcje indywidualne, skorzystaj z oferty ProfiLingua.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Ćwiczenie czyni mistrza − ta stara zasada sprawdza się w każdych okolicznościach. Również gdy stawiasz przed sobą cel, jakim jest zdobycie certyfikatu z języka angielskiego.

Kurs angielskiego - Intensywny

Przyznasz, że w dzisiejszym świecie dobra znajomość języka angielskiego to już konieczność. Jest on niezbędny w pracy, nauce, podróżach, a także w sytuacjach codziennych. Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wakacje to czas na odpoczynek, lecz także idealny moment na podejmowanie nowych wyzwań! Nauka języka angielskiego może być jednym z nich.

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesna metoda nauczania, która opiera się na połączeniu standardowego kursu angielskiego i nauki online. Kurs łączy lekcje z lektorem z zajęciami na platformie online.
Wszystkie kursy językowe