Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wakacje to czas na odpoczynek, lecz także idealny moment na podejmowanie nowych wyzwań! Nauka języka angielskiego może być jednym z nich.

Jeśli dysponujesz czasem w wakacje, a spędzasz je w Warszawie, wykorzystaj to na nadrobienie zaległości i podniesienie poziomu znajomości angielskiego. Profi-Lingua prowadzi kursy dostosowane do potrzeb Słuchaczy na różnych poziomach zaawansowania, również dla osób rozpoczynających przygodę z językiem.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Wiele terminów oraz wygodne lokalizacje pozwolą Ci dopasować zajęcia do swojego planu dnia. Naszą kadrę pedagogiczną tworzą wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele – lektorzy i native speakerzy, którzy w miłej atmosferze zadbają o to, by wakacyjna przygoda z językiem angielskim była efektywna, a omawiany materiał i sposób jego prezentowania okazały się atrakcyjne. Wakacyjne kursy języka angielskiego to 4 lub 8 tygodni intensywnych zajęć w lipcu, sierpniu i wrześniu, podczas których poprawisz swoje umiejętności prowadzenia rozmów, formułowania treści, czytania i rozumienia ze słuchu w języku angielskim.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę swoich potrzeb? Skontaktuj się więc z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe