angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
matematyka

Kurs angielskiego dla dzieci

Specjalnie opracowany program kursu, dostosowany do potrzeb młodych słuchaczy, pozwala uczestnikom na płynne przejście wszystkich etapów nauki języka angielskiego.

Kurs angielskiego dla nastolatków

W Profi-Lingua panuje życzliwa i przyjazna atmosfera, co przekłada się na zainteresowanie nauką, wzrost motywacji, a co za tym idzie – szybkie efekty. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na dopasowanie ich tematyki do zainteresowań Kursantów. Dzięki temu uczą się angielskiego z chęcią.

Kurs angielskiego - Egzamin8

Kurs Egzamin8 skierowany jest do wszystkich uczniów, którzy przystąpią do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został przygotowany przez ekspertów w nauczaniu, mających dostęp do najświeższej wiedzy odnośnie wymogów stawianych przed zdającymi.

Kurs angielskiego - Maturalny

Rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego to oprócz wiedzy również umiejętność pracy z arkuszem maturalnym oraz odporność na stres. Kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego da Ci wsparcie we wszystkich obszarach, które składają się na Twój sukces.

Kurs angielskiego - Warsztaty wakacyjne

Play & Learn warsztaty wakacyjne to przyjazne i angażujące spotkania dla dzieci w wieku 4-5 lat i 6-7 lat, podczas których mają one możliwość m.in. rozwinięcia znajomości języka angielskiego, tworzenia kreatywnych prac oraz odkrywania świata wszystkimi zmysłami poprzez gry i zabawy. Dodatkowo starszym dzieciom proponujemy zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe