Kurs niemieckiego - Krótki Warszawa Tarchomin

Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Gramatyka dla Praktyka jest kursem doskonale wpasowującym się w potrzeby tych, którzy stawiają sobie za cel praktyczną znajomość zasad gramatyki obowiązujących w języku niemieckim.

Koncepcja zajęć przewiduje ćwiczenia praktyczne skupione wokół zagadnień z gramatyki, które ułatwiają poprawne i efektywne wykorzystywanie języka niemieckiego w mowie i piśmie. W czasie trwania zajęć kursanci aktywnie poznają też słownictwo.

Kurs Gramatyka dla Praktyka trwa miesiąc i składa się z 30 godzin lekcyjnych zajęć w stałej grupie na określonym poziomie zaawansowania: B1 lub B2. Kameralna atmosfera sprzyja motywacji i efektywnej nauce, która odbywa się w tempie dopasowanym do możliwości i potrzeb słuchaczy. Bezpośredni kontakt z wykwalifikowanym nauczycielem pozwoli Ci na skorygowanie wszelkich błędów i może być pomocny w przełamywaniu bariery językowej. Już po kilku spotkaniach zauważysz postępy w płynności i łatwości formułowania wypowiedzi w języku niemieckim i docenisz czas, który zaangażowałeś w naukę języka niemieckiego.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Postanowiłaś poprawić poziom znajomości języka niemieckiego, ale nie masz ochoty na żmudną naukę z podręcznikiem? Zapraszamy Cię na kurs Ladies Tête-à-Tête! Ta wyjątkowa oferta łączy przyjemne z pożytecznym. Jak? To proste!

Wychodzimy z założenia, że aby nauka przynosiła efekty, musi odbywać się w miłej atmosferze i przyjaznej formule. Kiedy jedni lubią ślęczeć nad książkami, inni wolą spędzać ten czas na rozmowach w gronie znajomych. I nie ma w tym nic złego! Dzięki regularnym spotkaniom, rozmowy te procentują łatwością w komunikacji, poprawą znajomości języka i pozbyciem się blokady komunikacyjnej. Oczywiście dzieje się tak, jeśli rozmawiasz w języku niemieckim. A jest to język obowiązujący na zajęciach Ladies Tête-à-Tête

Kurs ten przewidziany jest dla kobiet po 50. roku życia, na poziomach zaawansowania od A2 do C1, których celem jest wypracowanie łatwości w porozumiewaniu się językiem niemieckim. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, przy kawie i ciastku, przybierając formę spotkań ze znajomymi. Tematy poruszane na zajęciach obejmują sytuacje i problemy z życia codziennego i na bieżąco moderowane są przez naszych doświadczonych lektorów.

 

FOREVER YOUNG

Czas i zaangażowanie to elementy, bez których ciężko opanować język niemiecki. Jeśli przez wiele lat życia w biegu nie mogłeś sobie pozwolić na naukę, a wciąż masz ochotę nabrać płynności w porozumiewaniu się po niemiecku, może właśnie jest to ten moment?

Kurs Forever Young został pomyślany tak, by grupę słuchaczy tworzyły osoby po 50. roku życia, otwarte i chętne do poznawania nowego lub do kontynuowania nauki wcześniej już rozpoczętej. Zajęcia w ramach kursu to aż 50 godzin lekcyjnych, które odbywają się pod okiem skutecznych i doświadczonych lektorów, dzięki którym nabierzesz pewności siebie w komunikowaniu się językiem obcym i którzy będą motywować Cię i wspierać w kolejnych krokach.

Podczas kursu stawiamy na praktykę, dzięki której nabierzesz pewności siebie w rozmowach, oswoisz się z językiem i jego brzmieniem, a także nauczysz się zasad gramatki, nowego słownictwa i zwrotów, które pomogą w codziennej komunikacji w języku niemieckim.

Zajęcia odbywają się o stałych porach, od poniedziałku do soboty, w grupach na różnych poziomach zaawansowania.

Kurs niemieckiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe