Kurs niemieckiego - Wakacyjny Warszawa Tarchomin

Cztery tygodnie − tyle czasu potrzebujesz, by przyswoić materiał z języka niemieckiego w standardowym trybie przerabiany przez cały semestr. Wykorzystaj wakacje i naucz się swobodnie komunikować po niemiecku!

Błyskawiczne efekty to wynik zaangażowania, z jakim nasi nauczyciele podchodzą do pracy z uczestnikami kursów wakacyjnych. Chociaż tempo nauki jest intensywne, sprostasz mu, bo lekcje są przemyślane i dobrze zaplanowane. Kameralne grupy znacząco wpływają na budowanie sympatycznej atmosfery podczas zajęć, która pomoże Ci znaleźć motywację i przyjemność w nauce. Postępy w komunikacji w języku niemieckim zobaczysz już po pierwszych lekcjach − z łatwością pokonasz barierę językową i poprawisz pewność. Dzięki wakacyjnemu kursowi języków obcych, odbywającemu się w lipcu, sierpniu i wrześniu, kolejny rok szkolny będziesz mógł rozpocząć od nauki na wyższym poziomie zaawansowania.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.


W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to obecnie również możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od praktycznej strony. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twych potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Kurs niemieckiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe