Kurs włoskiego - Standardowy

Jeśli nauczysz się swobodnie posługiwać językiem włoskim, zwiększysz swoje kwalifikacje zawodowe, poszerzysz horyzonty i ułatwisz sobie podróże po Półwyspie Apenińskim.
ProfiLingua to marka, której możesz zaufać. Ponad 25 lat uczymy języków obcych, ciesząc się niegasnącą renomą. Kierujemy się zasadą „możesz więcej”. Chcemy dodać Ci pewności siebie w komunikowaniu się w językach obcych. Nasza bogata oferta kursów językowych to także język włoski, którego w ProfiLingua możesz uczyć się na wybranym poziomie zaawansowania, w dogodnej dla siebie lokalizacji szkoły oraz w terminie niekolidującym z pracą czy innymi obowiązkami.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Kurs standardowy przewiduje naukę podzieloną na dwa semestry (od października do czerwca), w niewielkich grupach, w których możesz liczyć na przyjazną i motywującą atmosferę. Pod czujnym okiem lektorów i native speakerów rozwiniesz wszystkie kompetencje językowe, dzięki czemu będziesz swobodnie posługiwać się językiem włoskim w sytuacjach codziennych – prywatnych i zawodowych.

Kurs włoskiego - Standardowy

Wszystkie kursy językowe