Kurs włoskiego - Wakacyjny

Jeśli spędzasz wakacje w Warszawie, wykorzystaj ten czas na intensywną naukę języka włoskiego!

Jeśli latem masz czas i ochotę na podniesienie swoich kwalifikacji, wakacyjne kursy językowe w renomowanej szkole Profi-Lingua są właśnie dla Ciebie. W przyjemnej atmosferze, sprzyjającej motywacji pozbędziesz się bariery językowej i stresu, który dotychczas towarzyszył Ci podczas rozmów po włosku. Nabierzesz pewności siebie i znacznie wzbogacisz słownictwo, dzięki czemu po raz kolejny odkryjesz piękno tego języka. Wakacyjne zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele, wśród których są zarówno lektorzy, jak i native speakerzy. W zaledwie cztery tygodnie przyswoisz materiał, który w zwyczajnym trybie nauki omawiamy przez cały semestr. Liczne terminy zajęć pozwolą na dopasowanie kursu do swojego planu dnia, nawet jeśli jesteś osobą pracującą.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, w trakcie którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Tobie ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich wymagania? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne potrzeby.

Kurs włoskiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe