angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs angielskiego - Standardowy

Swobodna komunikacja w języku angielskim to korzystna umiejętność dla każdego mieszkańca Wrocławia − miasta często odwiedzanego przez obcokrajowców. To także niezbędny element Twoich zagranicznych podróży!

Kurs angielskiego - Indywidualny

Indywidualny kurs języka angielskiego to rozwiązanie polecane osobom, którym ciężko dostosować się do harmonogramu zajęć grupowych oraz tym, które cenią sobie naukę w formule „face to face”.

Kurs angielskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka angielskiego!

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Oferta egzaminacyjnych kursów z języka angielskiego, to rozwiązanie skrojone na miarę dla osób, które w niedługim czasie zamierzają podejść do zdobycia wybranego certyfikatu językowego. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, KET, PET, YLE), TELC, LCCI. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy i native speakerzy, doskonale znający specyfikę Twojego przyszłego egzaminu.

Kurs angielskiego - Intensywny

Ile razy zastanawiałeś się, czy byłbyś w stanie porozumieć się z obcokrajowcem? Obawiasz się, że chociaż znasz podstawy języka, miałbyś z tym problem? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe