angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs czeskiego - Standardowy

Wyjdź na przeciw oczekiwaniom rynku −zdobądź płynność w posługiwaniu się językiem czeskim! Chociaż język polski i czeski wiele łączy, jest też wiele elementów, które je różnią. Jeśli chcesz poznać mowę naszych południowych sąsiadów i nabrać płynności w porozumiewaniu się po czesku, standardowy kurs tego języka jest rozwiązaniem, którego poszukujesz.

Kurs czeskiego - Indywidualny

Indywidualny kurs języka czeskiego to zestaw zajęć językowych przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą opanować posługiwanie się tym językiem skutecznie i w krótkim czasie. To też doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy mają napięty grafik i ciężko im znaleźć czas na uczestnictwo w zorganizowanych, grupowych zajęciach z języka obcego. Również to oferta dla wszystkich, którzy lepiej czują się mając pełną kontrolę nad przebiegiem swojej nauki.

Kurs czeskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka czeskiego!

Kurs czeskiego - Intensywny

Niewiele z języków krajów sąsiadujących z Polską brzmi tak podobnie do języka polskiego jak czeski. Jednak mimo licznych podobieństw poprawne zrozumienie czeskich wypowiedzi może stanowić nie lada wyzwanie. Nie bądź więc zaskoczony, jeśli poprosisz w sklepie o jagody, a otrzymasz… truskawki. Chcesz uniknąć takich nieporozumień? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe