angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs francuskiego - Standardowy

Pozbądź się barier w rozmowach z mieszkańcami Paryża. Oglądaj francuskie filmy bez lektora. Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Ucz się języka francuskiego z pasją i przyjemnością!

Kurs francuskiego - Indywidualny

Pragniesz podnieść swoje kwalifikacje opanowując język francuski? Chcesz nabyć umiejętność swobodnej komunikacji w tym języku szybko i pod okiem nauczyciela, który poświęci Ci maksimum uwagi? To właśnie z myślą o Tobie powstał indywidualny kurs języka francuskiego!

Kurs francuskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka francuskiego!

Kurs francuskiego - Egzaminacyjny

Czy wiedziałeś, że język francuski jest językiem ojczystym dla niemal 90 milionów osób? A czy wiesz, że kurs francuskiego jest w ostatnich latach drugim najczęściej wybieranym kursem językowym? Piękno i romantyczny wymiar tego języka doceniły już miliony osób. Jego znajomość warto potwierdzić certyfikatem językowym. Już dziś zapisz się na egzaminacyjny kurs języka, który pomoże Ci przygotować się do zdania egzaminu.

Kurs francuskiego - Intensywny

Czy wiedziałeś, że język francuski jest językiem ojczystym dla niemal 90 milionów osób? Piękno i romantyczny wymiar tego języka doceniły już miliony osób. Znajdź się w ich gronie! Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe