angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs hiszpańskiego - Standardowy

Język ojczysty dla milionów ludzi na świecie. Jest to język urzędowy nie tylko w wielu państwach, ale także w głównych międzynarodowych organizacjach politycznych i gospodarczych. W obecnych czasach znajomość języka hiszpańskiego to ważna umiejętność.

Kurs hiszpańskiego - Indywidualny

Kursy języka hiszpańskiego od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, jest to przecież ojczysty język ponad 650 milionów ludzi żyjących w ponad 20 państwach. Płynność w porozumiewaniu się językiem hiszpańskim znacznie ułatwia podróżowanie, a także otwiera wiele możliwości zawodowych.

Kurs hiszpańskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka hiszpańskiego!

Kurs hiszpańskiego - Egzaminacyjny

El viaje, to po hiszpańsku podróż. Chcesz, by nauka języka hiszpańskiego była niezwykłą podróżą, która pozwoli Ci opanować podstawy gramatyki, słownictwo i poprawną wymowę? A może marzysz o potwierdzeniu swoich umiejętności certyfikatem językowym? Nieważne, które pragnienie jest Ci bliższe - już dziś zapisz się na egzaminacyjny kurs języka, który pomoże Ci przygotować się do zdania egzaminu.

Kurs hiszpańskiego - Intensywny

El viaje, to po hiszpańsku podróż. Chcesz, by nauka języka hiszpańskiego była niezwykłą podróżą, która pozwoli Ci opanować podstawy gramatyki, słownictwo i poprawną wymowę? A może marzysz o poznaniu kultury i obyczajów krajów, w których możesz porozumiewać się po hiszpańsku? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka hiszpańskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe