angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs niemieckiego - Standardowy

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć umiejętności, które przydadzą Ci się też w życiu codziennym? Lubisz stawiać przed sobą wyzwania? Zapraszamy na nasz kurs niemieckiego!

Kurs niemieckiego - Indywidualny

Znajomość języka niemieckiego przydaje się zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Podczas indywidualnego kursu nauczysz się go w niezwykle komfortowych i motywujących warunkach, w oparciu o swoje potrzeby i wymagania.

Kurs niemieckiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka niemieckiego!

Kurs niemieckiego - Egzaminacyjny

Zamierzasz zgłębić tajniki języka niemieckiego? Chcesz podszlifować gramatykę, nabrać płynności w rozmowach lub po prostu nauczyć się czegoś nowego? A może nadszedł ten czas, by potwierdzić swoje umiejętności zdobywając certyfikat językowy? Już dziś zapisz się na egzaminacyjny kurs języka, który pomoże Ci przygotować się do zdania egzaminu.

Kurs niemieckiego - Intensywny

Zamierzasz zgłębić tajniki języka niemieckiego? Chcesz podszlifować gramatykę, nabrać płynności w rozmowach lub po prostu nauczyć się czegoś nowego? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe