angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs norweskiego - Standardowy

Chociaż znajomość języków skandynawskich, w tym norweskiego, jest coraz częściej pożądana, wciąż posługują się nim nieliczni. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, rozwinąć umiejętności, dzięki którym wyjdziesz naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku, zainwestuj swój czas w naukę języka norweskiego.

Kurs norweskiego - Indywidualny

Postaw na znajomość języków skandynawskich! Zainwestuj swój czas w naukę norweskiego, dzięki czemu staniesz się bardziej pożądanym kandydatem na rynku pracy. Brakuje Ci czasu? Poznaj naszą ofertę indywidualnych kursów językowych. Wybierając taki tryb nauki, dajesz sobie komfort, a jednocześnie otwierasz przed sobą większe możliwości.

Kurs norweskiego - Intensywny

Językiem norweskim posługuje się niespełna 5 milionów osób. Znajomość języków krajów skandynawskich w znaczącym stopniu ułatwia zdobycie pracy, porozumiewanie się w odległych zakątkach świata i stanowi imponujący wpis na liście umiejętności językowy. Jeżeli chcesz znaleźć się w grupie osób mówiących po norwesku i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka norweskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe