angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs polskiego - Standardowy

In Profi-Lingua we offer courses that concentrate on communication and teach grammar in realistic context related to everyday life. Our aim is to help you overcome the language barrier. Join us and approach your goal − learn Polish fast and see the results soon!

Kurs polskiego - Indywidualny

Profi-Lingua is one of the most successful language schools in Poland. We have over 25 years of experience in teaching languages. Our individual course of Polish for foreigners is a perfect option for all those who need flexible schedule or don’t like group courses.

Kurs polskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka polskiego!

Kurs polskiego - Egzaminacyjny

Wielu ludzi uważa, że język polski jest jednym z najtrudniejszych języków świata. Niewielu jednak wie, że jest to też jeden z trzydziestu najczęściej używanych języków na ziemi. Coraz więcej osób uczy się go jako języka obcego, ponieważ widzi korzyści w jego znajomości. Szczególnie, gdy jest ona potwierdzona certyfikatem językowym. Już dziś zapisz się na egzaminacyjny kurs języka, który pomoże Ci przygotować się do zdania egzaminu.

Kurs polskiego - Intensywny

Wielu ludzi uważa, że język polski jest jednym z najtrudniejszych języków świata. Niewielu jednak wie, że jest to obecnie jeden z trzydziestu najczęściej używanych języków na świecie. Coraz więcej osób uczy się go jako obcego, ponieważ widzi korzyści płynące z jego znajomości. Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka polskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe