angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs rosyjskiego - Standardowy

Postawiłeś sobie za cel naukę języka rosyjskiego? Zrealizujmy go razem! Nauka podczas kursu pomoże podnieść Ci kwalifikacje i rozwinąć umiejętności, które wykorzystasz w życiu zawodowym i prywatnym.

Kurs rosyjskiego - Indywidualny

Chcesz się wyróżnić biegłą znajomością języka obcego? Zainwestuj w naukę rosyjskiego! Jeśli jesteś ambitny i wymagający, chcesz aby efekty nauki języka były widoczne szybko, skorzystaj z naszej oferty indywidualnych kursów językowych, w której również znajdziesz możliwość poznania języka rosyjskiego.

Kurs rosyjskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka rosyjskiego!

Kurs rosyjskiego - Egzaminacyjny

Język rosyjski jest w dzisiejszych czasach coraz częściej doceniany. Piękny, melodyjny… Posługują się nim miliony osób, dlatego jego znajomość pozwala na swobodne podróże po Europie Wschodniej i północnej Azji. Jest również doceniany przez pracodawców i ułatwia kontakty biznesowe, szczególnie, gdy znajomość języka potwierdzona jest certyfikatem. Już dziś zapisz się na egzaminacyjny kurs języka, który pomoże Ci przygotować się do zdania egzaminu.

Kurs rosyjskiego - Intensywny

Język rosyjski jest w dzisiejszych czasach coraz częściej doceniany. Piękny, melodyjny… Posługują się nim miliony osób, dlatego jego znajomość pozwala na swobodne podróże po Europie Wschodniej i północnej Azji. Jest również doceniany przez pracodawców i ułatwia kontakty biznesowe. Jeśli chcesz zgłębić jego tajniki, liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka rosyjskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe