angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs włoskiego - Standardowy

Być może jeszcze niedawno znajomość języka włoskiego była dla Ciebie jedynie marzeniem. Dziś możesz je zrealizować korzystając z najnowszej oferty.

Kurs włoskiego - Indywidualny

Długo planowałeś zapisać się na kurs języka włoskiego i wreszcie nadszedł moment. Teraz Twoich planów nie pokrzyżuje ani brak czasu, ani żadna inna przeszkoda.

Kurs włoskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka włoskiego!

Kurs włoskiego - Egzaminacyjny

Język włoski jest jednym z najpiękniejszych na świecie. Jego niezwykła melodyjność w połączeniu z typową dla Włochów bogatą gestykulacją czyni z niego język, który porywa tłumy. Jego znajomość jest nie tylko przydatna podczas podróży, ale stanowi również wartościowy wpis do CV. Szczególnie, gdy jest on potwierdzony certyfikatem językowym! Już dziś zapisz się na egzaminacyjny kurs języka, który pomoże Ci przygotować się do zdania egzaminu.

Kurs włoskiego - Intensywny

Pewnych języków nie powinno się uczyć bez dokładnego poznania sposobu mówienia ich rodzimych użytkowników i kultury, z którą są związani. Jednym z nich jest język włoski. Jego niezwykła melodyjność w połączeniu z typową dla Włochów bogatą gestykulacją czyni z niego język, który porywa tłumy. Chcesz doświadczyć wspaniałej przygody, jakim jest nauka języka włoskiego? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka włoskiego!

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Placówka nieczynna do odwołania

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe