Certyfikat YLE

Cambridge English Young Learners English (YLE)

Egzaminy Cambridge YLE (Young Learners Exams) są przeznaczone dla młodszych dzieci i sprawdzają: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Mają głównie zachęcać do nauki, dlatego na certyfikacie zamiast oceny widnieje liczba tarcz otrzymanych przez dziecko w każdej części testu.

Motywacja do nauki dla Twojego dziecka!

Testy YLE powstały z myślą o najmłodszych uczniach ich celem jest zbadanie poziomu językowego uczniów od najmłodszych klas szkoły podstawowej i sukcesywne przeprowadzanie ich przez kolejne poziomy nauki języka w sposób przyjazny i motywujący do osiągania dalszych sukcesów.

Co zyskasz?

Każdy uczeń przystępujący do testu YLE otrzymuje certyfikat potwierdzający jego poziom językowy w postaci tarcz za poszczególne sprawności językowe: Reading & Writing, Listening oraz Speaking
Kandydat może otrzymać maksymalnie 5 tarcz z każdej części testu, w sumie maksymalnie 15 tarcz za cały egzamin

Dowiedz się więcej:

Egzamin YLE

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:

20

lat doświadczenia

+2000

kursantów rocznie

300

naszych szkół

313

dni w roku,
w których uczymy

Opinie o naszych kursach

Wszystkie kursy językowe