Egzamin językowy A2 KEY (KET)

Dlaczego warto zdać egzamin językowy A2 KEY (KET)?

Chcesz w końcu nauczyć się angielskiego od podstaw? To może być idealny moment, by zapisać się do naszej szkoły ProfiLingua na kurs językowy na poziomie A2, a następnie zdać egzamin certyfikowany. Umożliwiamy podejście do egzaminu również w naszej szkole, co jest wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich naszych kursantów. Pozytywnie zaliczony egzamin potwierdza Twoją znajomość angielskiego w mowie i piśmie na poziomie podstawowym. To dobry początek i motywacja do dalszej nauki angielskiego na coraz to wyższym poziomie.

Dla kogo egzamin językowy A2 KEY (KET)?

Egzamin KET w wersji ogólnej jest przeprowadzany dla osób dorosłych i studentów, który dopiero zaczynają naukę angielskiego na poziomie A2. Z kolei nasze kursy egzaminacyjne For Schools dotyczą już dzieci i młodzieży w wieku 12-16 lat.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Tematyka jest dostosowana do zainteresowań i potrzeb naszych kursantów, dlatego zajęcia przygotowujące wyglądają zupełnie inaczej w grupie dla dorosłych i dzieci.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Nasza szkoła językowa ProfiLingua obecnie znajduje się prawie we wszystkich większych miastach w Polsce, dlatego nie zwlekaj i zapisz się na kurs z egzaminem końcowym KET, by zrobić pierwszy krok w kierunku swojej przyszłości.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu A2 KEY (KET)?

Egzamin dotyczy zagadnień na poziomie podstawowym A2, dlatego podczas kursu dla dorosłych będą poruszane najważniejsze zwroty i słownictwo, które przyda Ci się w życiu codziennym i zawodowym. Natomiast kurs For Schools prowadzony jest na nieco odmiennych zasadach, łączących zabawę z nauką. W ten sposób dzieci skuteczniej uczą się angielskiego, przyswajają najważniejsze zasady gramatyczne i osłuchują się z akcentem. Stosowana przez nas metoda komunikatywna stawia głównie na umiejętności komunikacyjne, dzięki czemu już na samym początku przełamiesz swoją barierę językową i płynnie dogadasz się z każdym po angielsku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe