Nauka języka angielskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

W obecnych czasach języki są wymagane w praktycznie każdym zawodzie. Język angielski jest powszechnie używany, dlatego konieczna jest już znajomość nie tylko podstaw, ale również umiejętność komunikowania się. ProfiLingua chce pomóc swoim kursantom zdobyć podstawową wiedzę z języka angielskiego, lub umożliwić kontynuację nauki języka na wyższym poziomie. Uczestnicząc w kursie języka angielskiego dla dorosłych nie tylko wpływasz na swój rozwój, ale również pewniejszą przyszłość. Jeżeli marzy Ci się wyjazd za granicę na dłużej, lub po prostu chcesz podróżować bez barier, dzięki nam stanie się to możliwe.

Kurs języka angielskiego dla dorosłych

Nauka języka angielskiego w naszej szkole jest nie tylko budującym doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Przy zapisie weźmiemy pod uwagę poziom Twoich umiejętności oraz dopasujemy ofertę spersonifikowaną do Twoich potrzeb. Możesz zacząć naukę od podstaw, lub kontynuować w grupie średniozaawansowanej i zaawansowanej. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z pasją, którzy za cel obrali sobie praktyczną i przyjemną naukę języka.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego dla dorosłych?

Uczestnictwo w kursie języka angielskiego da Ci nie tylko pożądaną wiedzę i umiejętności, ale również certyfikat ukończenia oraz możliwość podjęcia się egzaminów międzynarodowych. W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera, więc jest to również niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych znajomości. U nas zbudujesz pewność siebie oraz spędzisz czas kreatywnie i pożytecznie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe