Nauka języka angielskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Nasza szkoła umożliwia naukę języka angielskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Doświadczona kadra lektorów posiada pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka angielskiego staje się banalnie prosta i przyjemna. Zapisując dziecko na kurs języka angielskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka angielskiego dla dzieci

Nauka języka angielskiego jest wspaniałym doświadczeniem, a w przypadku kursu dla dzieci – dobrą zabawą. Przyjmujemy zapisy bez względu na wiek i wybieramy najlepszą ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Sprawdź jak wyglądają magiczne lekcje Disney English, gdzie poprzez ruch, muzykę i tablice interaktywne zachęcamy maluchy do nauki języka. Dla nieco starszych dzieci prowadzimy kursy, gdzie dużą rolę odgrywa pisanie i czytanie, a dzieci „nieświadomie” i w przyjaznej atmosferze rozwijają swoje umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego dla dzieci?

Podczas zajęć będziemy stopniowo budować pewność siebie u Twojego dziecka, za pomocą skutecznej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną wymowę, poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem. Twoje dziecko nawiąże niezapomniane znajomości oraz będzie miało możliwość kreatywnego spędzania czasu, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna dlatego im wcześniej zaczniecie – tym lepiej!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe