Nauka języka angielskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Hello! Ponad 900 mln ludzi na świecie jest w stanie dogadać się w języku angielskim, który jest jednocześnie oficjalnym językiem 53 krajów. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć młodą osobę, która nie potrafiłaby chociaż zrozumieć angielskiego na podstawowym poziomie. Znajomość tego języka otworzy przed Tobą znacznie więcej możliwości, zarówno na przyszłych studiach jak i na rynku pracy. Nauka języka angielskiego w młodym wieku przychodzi o wiele prościej, dlatego nie ma na co czekać. Pozwoli to na opanowanie języka na wysokim poziomie jeszcze w czasach edukacji szkolnej, a tym samym wyprzedzisz swoich potencjalnych konkurentów na rynku pracy.

Kurs języka angielskiego dla młodzieży

W kursie języka angielskiego dla młodzieży udział może wziąć każde dziecko w wieku 13-17 lat. ProfiLingua oferuje lekcje powtórkowe, które pozwolą utrwalić wiedzę zdobytą w szkole, jak i kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu dojrzałości. Nasi profesjonalni lektorzy starannie opracowali materiały dydaktyczne, dzięki którym nauka będzie zarówno efektywna i przyjemna. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, maksymalnie do 12 osób, dzięki czemu możemy indywidualnie wspierać każdego z naszych uczniów. Nasze kursy cechują się wysoką skutecznością, o której świadczy wysoka zdawalność egzaminów.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego dla młodzieży?

Zyskasz przede wszystkim wiedzę niezbędną do przejścia przez okres edukacji szkolnej. Nauczymy Cię praktycznego zastosowania języka w sytuacjach codziennego życia oraz przydatnych technik egzaminacyjnych. To jednak nie wszystko, ponieważ uczestnicząc w kursie znacznie poprawisz swoje umiejętności interpersonalne i zbudujesz pewność siebie. To również niepowtarzalna okazja do poznania nowych osób oraz kreatywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Zacznij swoją przygodę z językiem angielskim już dziś, a na pewno nie pożałujesz!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe