Kurs języka angielskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Gdańsku?

Nauka języka angielskiego w naszej szkole może być nie tylko budującym doświadczeniem, lecz przede wszystkim wspaniałą zabawą! Warto inwestować we własny rozwój, ponieważ zapewniasz sobie tym samym stabilną sytuację na rynku pracy. Współcześnie, znajomość języków obcych jest podstawą każdego CV dlatego im wyższy poziom osiągniesz, tym bardziej wyróżnisz się wśród reszty kandydatów na dane stanowisko pracy. Ucząc się języka, poznajesz również kulturę danego kraju, a zapisując na lekcje swoje dziecko, zapewniasz mu kreatywny sposób spędzania wolnego czasu. Więc jeżeli mieszkasz w Gdańsku – możesz odwiedzić naszą placówkę i omówić szczegóły Twojej edukacji.

Kurs języka angielskiego Gdańsk

ProfiLingua oferuje bardzo bogatą gamę kursów językowych, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Jeżeli do tej pory nie było możliwości wygospodarowania czasu wolnego na naukę, to z pomocą śpieszy kurs indywidualny. Angielski Gdańsk to również zajęcia grupowe, o trzech poziomach zaawansowania, zarówno dla dorosłych, dzieci i młodzieży. W każdej chwili możesz wziąć udział w warsztatach językowych, lub poprosić o konsultację w celu szczegółowego omówienia wybranego działu. Twoje postępy oraz postępy Twojego dziecka, są na bieżąco monitorowane i omawiane. Z nami nie tylko uczysz się języka, ale również rozwijasz siebie i stopniowo pokonujesz przeszkody związane z barierą językową.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Gdańsku?

Jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udziału w naszym kursie, możesz być pewny/a że pozyskasz pożądaną wiedzę i umiejętności z zakresu języka angielskiego. Rozwiniesz umiejętności interpersonalne i pokonasz blokadę związaną z mówieniem w obcym języku. Zyskasz również możliwość swobodnego podróżowania po prawie całym świecie, ponieważ będziesz mógł/ła bez problemu dogadać się z obcokrajowcami. Nauka innego języka to również kreatywny sposób spędzania wolnego czasu, który pozytywnie wpływa na Twój rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe