Nauka języka angielskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się angielskiego indywidualnie?

Angielski jest językiem już praktycznie obowiązkowym w dzisiejszych czasach. Ciężko mówić o dobrej pracy lub kontaktach biznesowych bez znajomości angielskiego na minimalnie komunikatywnym poziomie. Jeżeli ciężko Ci wygospodarować czas na naukę wedle określonego grafiku, a cenisz sobie również indywidualność – ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Nie tylko lektor będzie mógł poświęcić Ci pełną uwagę, ale również z większą precyzją będzie monitorował Twoje postępy w nauce.

Kurs języka angielskiego indywidualnie

Podczas indywidualnego kursu, wspólnie z lektorem ustalacie godziny spotkań dopasowane głównie do Twojego czasu wolnego. Możesz również wybrać częstotliwość zajęć w tygodniu i czas trwania jednego spotkania. Pełna elastyczność w ustalaniu grafiku to duże ułatwienie, zwłaszcza jeżeli jesteś osobą pracującą. Dodatkowo, kurs przeznaczony jest dla osób, które nie czują się zbyt pewnie ucząc się w większych grupach lub są z natury introwertykami.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego indywidualnie?

Ucząc się indywidualnie angielskiego zyskasz szansę na skuteczną i efektywną naukę, która da Ci pożądaną wiedzę i umiejętności. Wraz z lektorem, przy użyciu odpowiednich materiałów dydaktycznych przyswoisz materiał, oraz zgłębisz kulturę danego kraju. Dzięki temu, wyjazd za granicę w każdy zakątek, w którym można dogadać się po angielsku (a jest ich sporo) stanie się bardziej wartościowy. Wzmocnisz swoje umiejętności językowe, takie jak słuchanie, czytanie, pisanie i przede wszystkim – mówienie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe