Kursy języka angielskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się angielskiego konwersacyjnego?

Edukacja języka angielskiego w szkołach i na studiach jest głównie nastawiona na naukę pod egzaminy końcowe. To przydatne metody, które pozwolą zaliczyć testy kończące szkołę, jednak zupełnie niepraktyczne w codziennym życiu. Jeżeli chcesz nauczyć się biegle władać językiem angielskim, postaw na kurs konwersacyjny. Dzięki temu, wyjazd za granicę nie będzie taki straszny, ponieważ zyskasz umiejętność dogadywania się w codziennych sytuacjach.

Kurs języka angielskiego konwersacyjnego

Kurs konwersacyjny to przede wszystkim rozmowa. Nasi nauczyciele stawiają na luźną atmosferę, w której uczysz się wyrażać swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń oraz tworzyć zdania w języku potocznym. W ten sposób „nieświadomie” przyswajasz nowe słownictwo oraz uczysz się gramatyki. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach trudności, który dopasujemy do Twoich umiejętności. Możesz wybrać kurs indywidualny lub grupowy i wspólnie uczyć się rozmawiać po angielsku bez barier.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego konwersacyjnego?

Podczas zajęć będziemy stopniowo budować Twoją pewność siebie za pomocą skutecznej metody komunikatywnej. Rozmawiając o bieżących wydarzeniach, swoich zainteresowaniach czy problemach codziennego życia przełamiesz barierę językową. Dzięki temu, rozmowa z przypadkowym przechodniem w obcym kraju czy konieczność zapytania o drogę będzie dla Ciebie banalnie prosta! Zainwestuj w siebie i postaw na przyjemną naukę języka w formie rozmowy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe