Kursy języka angielskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Angielski jest obowiązkowym przedmiotem w szkole, dlatego należy się uczyć go już od najmłodszych lat. W dzisiejszych czasach po prostu nie da się go uniknąć. Niestety, podczas nauki w szkole dzieci bardzo często nie są odpowiednio przygotowywane do matury. Nie zawsze wynika to z niekompetencji nauczyciela, lecz raczej z nierównego podziału na grupy (względem płci lub listy alfabetu). Przez to dzieci nie mają możliwości nauki na równym poziomie. To bezpośrednio przekłada się na egzamin dojrzałości. Dlatego by uniknąć problemów z zaliczeniem tego ważnego testu jakim jest matura – zapraszamy do ProfiLingua!

Kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Kurs przygotowawczy z języka angielskiego dotyczy nauki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Kursanci rozwijają umiejętności językowe oraz istotne techniki egzaminacyjne. Nasi nauczyciele doskonale znają pułapki, w które łatwo wpaść wykonując konkretne zadania maturalne i chcą nauczyć młodzież zwracać na nie uwagę. Można wybierać spośród kursów grupowych lub indywidualnych, których godziny spotkań są bardzo elastyczne i dostosowane do potrzeb kursantów. Podczas kursu dwukrotnie realizujemy próbne matury, omawiając wynik z rodzicami.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego matura?

Ucząc się w naszej szkole zyskasz możliwość uzyskania jak najwyższego wyniku matury z angielskiego. Dzięki temu, zyskasz dużo punktów rekrutacyjnych, a to pozwoli Ci dostać się na wymarzone studia. Otworzy się przed Tobą wiele możliwości i pozytywnie wpłyniesz na swój rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe