Nauka języka angielskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w wakacje?

Niezależnie od tego, czy wakacje są dla Ciebie odpoczynkiem od nauki, czy czasem, gdzie wreszcie możesz sobie pozwolić na długo oczekiwany urlop. To przede wszystkim bardzo dobry moment na rozpoczęcie lub kontynuację nauki angielskiego. Czemu? Ponieważ wymaga ona systematyczności! Wakacje to również czas, kiedy odchodzi część obowiązków. Zyskujesz tym samym więcej czasu dla siebie, a kurs wakacyjny do idealna metoda łączenia przyjemnego z pożytecznym. A czemu język angielski – bo chyba wszyscy wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach jego znajomość, nie tylko na podstawowym poziomie.

Wakacyjny kurs języka angielskiego

Kurs wakacyjny, który prowadzimy w małych grupach w przyjaznej atmosferze, pozwala by w krótkim czasie opanować roczny materiał. W naszej ofercie znajdziesz kurs miesięczny, który pozwoli Ci opanować 1 semestr angielskiego w 4 tygodnie! Możesz również zapisać się na kurs dwumiesięczny, dzięki któremu opanujesz 1 poziom w 2 miesiące, lub wybrać pomiędzy kursem konwersacyjnym i indywidualnym. Gwarantujemy, że wystarczy odrobina chęci i sumienności aby szybko i sprawnie nauczyć się, lub utrwalić język. Nasi lektorzy z pewnością zadbają o Twoje dobre samopoczucie a to przełoży się na wyniki w nauce.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka angielskiego?

Wakacje to doskonały czas na szlifowanie swoich umiejętności językowych. Uczestnictwo w kursie wakacyjnym zapewni Ci szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Da Ci to możliwość by od października kontynuować naukę na wyższym poziomie, lub rozpocząć przygodę z jakimś nowym, unikatowym językiem. Wakacje to również czas, kiedy odchodzi część obowiązków. Jeżeli chodzisz do szkoły, lub studiujesz – przerwa w nauce, a jeżeli masz dziecko, to nie musisz dbać o jego obowiązki szkolne. Zyskujesz tym samym więcej czasu dla siebie, a kurs wakacyjny do idealna metoda łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe