Nauka języka chińskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

W naszej szkole masz możliwość nauki języka chińskiego od podstaw lub kontynuację na wyższym poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka chińskiego staje się banalnie prosta i przyjemna. Poprzez zapisanie swojego dziecka na kurs języka chińskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego przyszłość.

Kurs języka chińskiego dla dzieci

Nauka języka chińskiego jest wspaniałym doświadczeniem, która pozwoli Twojemu dziecku nie tylko na władanie egzotycznym językiem ale również zaznajomienie się z kulturą danego kraju. Poprzez precyzyjnie dobrane materiały dydaktyczne nie tylko nauczy się języka chińskiego w mowie i piśmie, ale także pozna narodowe piosenki, wierszyki itp., dzięki czemu z radością będzie przychodziło na zajęcia.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego dla dzieci?

Podczas zajęć będziemy stopniowo budować pewność siebie u Twojego dziecka, za pomocą skutecznej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną wymowę, poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem. Twoje dziecko nawiąże nowe znajomości oraz będzie miało możliwość kreatywnego spędzania czasu, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka chińskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny stacjonarny kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat (108 x 35 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe