Nauka języka chińskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Nǐ hǎo! W dzisiejszych czasach języki to podstawa, prawie każdy mówi już po angielsku, a coraz więcej ludzi wybiera niemiecki lub hiszpański jako drugi język. Dlatego teraz, przyszedł czas na naukę języków egzotycznych! Jednym z nich jest język chiński, którego znajomością może (poza mieszkańcami Chin oczywiście) pochwalić się bardzo niewielka liczba osób. Jeżeli więc nauczysz się chińskiego, drzwi staną przed Tobą otworem, a Ty będziesz mógł pochwalić się unikatową umiejętnością!

Kurs języka chińskiego dla młodzieży

Bez względu na to, czy miałeś już styczność z językiem chińskim, czy może dopiero zaczynasz – u nas znajdzie się miejsce dla każdego! Oferujemy kurs dla młodzieży prowadzony w trzech grupach o różnym stopniu zaawansowania, dla wszystkich dzieci w wieku 13-17 lat. Jeżeli tylko marzy Ci się oryginalna umiejętność oraz fascynujesz się kulturą Chin, pomożemy Ci połączyć przyjemne z pożytecznym. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. W grupach maksymalnie do 12 osób, wszyscy mają szansę na edukację na równym poziomie.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego dla młodzieży?

Jeżeli poznasz język, z pewnością podróż do Chin nie będzie już tylko odległym marzeniem. W dodatku wpłyniesz bardzo pozytywnie na Twój rozwój i zbudujesz pewność siebie. Dzięki pracy w grupie masz okazję nawiązać nowe znajomości oraz dzielić się swoją pasją i zainteresowaniami. Jeżeli ukończysz kurs, z pewnością zaimponujesz sobie i innym, a kolejne wyzwania będą przychodziły coraz prościej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
    Wszystkie kursy językowe