Nauka języka chińskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się chińskiego indywidualnie?

Język chiński to bardzo egzotyczny język, którego nauka rośnie, na popularności. Może to mieć związek z docenianiem przez pracodawców osób, znających niszowe języki, lub z korzystnymi ofertami pracy na chińskim rynku. Ważne jednak jest to, w jakim celu Ty chcesz nauczyć się języka, oraz jakie są Twoje indywidualne potrzeby. Dlatego, wychodząc im naprzeciw, stworzyliśmy kurs indywidualny! Nie tylko zyskasz możliwość nauki sam na sam z lektorem, ale również będziesz miał/ła możliwość własnoręcznie ustalić terminy spotkań.

Kurs języka chińskiego indywidualnie

Kurs indywidualny ma to do siebie, że jest w pełni poświęcony jednej osobie. W tym przypadku Tobie! Dlatego nie tylko ustalasz terminy spotkań, ale również omawiany materiał. W zależności od tego, do czego przyda Ci się język chiński, nasz doświadczony native speaker przygotuje odpowiedni program. Przy użyciu starannie dopracowanych materiałów dydaktycznych zapewni efektywną i przyjemną naukę języka chińskiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego indywidualnie?

Jeżeli nie przepadasz za nauką w grupie, to z pewnością docenisz możliwość praktyki wyłącznie z nauczycielem. Język chiński nie należy do najłatwiejszych, dlatego jego samodzielna nauka może nie przynieść rezultatów. Pod okiem specjalisty zyskasz pożądaną wiedzę, a postępy zauważysz już po kilku tygodniach. Dzięki temu wyjazd, lub praca na terenie Chin nie będzie już tylko odległym marzeniem, a stanie się możliwym do zrealizowania planem na przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe