Kursy języka chińskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Rozmowa jest podstawą nawiązywania relacji. W przypadku rozmowy z obcokrajowcem, dodatkowym problemem może być spontaniczność i nieprzewidywalność konwersacji. Dlatego arcyważna jest nauka praktycznego zastosowania języka w życiu codziennym. A taką umiejętność możesz nabyć uczestnicząc w konwersacyjnym kursie języka chińskiego. Dzięki zajęciom w naszej szkole nauczysz się posługiwać językiem bez przeszkód i zyskasz szansę na pewniejszy wyjazd za granicę z umiejętnością konwersacji.

Kurs języka chińskiego konwersacyjnego

Konwersacje w języku chińskim pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu, wspólnie z lektorem poruszycie kwestie dotyczące różnic międzykulturowych, lifestyle’u, różnych sposobów bogacenia się czy wydarzeń politycznych. Będziesz rozmawiał z nauczycielem o swoim hobby, planach na przyszłość czy poruszać kwestie bieżących wydarzeń na świecie. A to tylko część przygotowanych rozmówek. W ten sposób zaznajomisz się nie tylko z językiem, ale również ze sztuką prowadzenia udanej konwersacji.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego konwersacyjnego?

Na skutek wzięcia udziału w kursie uzyskasz możliwość kierowania rozmową w wybranym przez siebie kierunku, wyrażania swojego zdania za pomocą rozbudowanych fraz i reagowania na to, co mówi do Ciebie rozmówca. To nic innego jak czynne uczestnictwo w rozmowie, które jest podstawą w sztuce umiejętnego prowadzenia konwersacji. Dzięki temu nawiążesz nowe znajomości, a Twoja pewność siebie będzie rosła z każdą kolejną, ożywioną polemiką na wybrany przez Ciebie temat. Dzięki temu przełamiesz barierę komunikacyjną, a tym samym otworzysz przed sobą wiele nowych możliwości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe