Nauka języka chińskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w wakacje?

Wakacje to doskonały czas na przyśpieszoną naukę języka. Zwłaszcza, jeżeli do tej pory nie było na to czasu. Z wakacyjnym kursem języka chińskiego w błyskawicznym tempie opanujesz podstawę językową, dzięki czemu zobaczysz pierwsze postępy w komunikacji. Jeżeli lubisz wyzwania oraz stawiasz na rozwój – ten egzotyczny język jest właśnie dla Ciebie. Dzięki nauce chińskiego łatwiej znajdziesz pracę, zarówno na terenie Chin jak i Polski. Pracodawca doceni charyzmę oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności i tym samym, chętniej zatrudni. Warto uczyć się oryginalnych języków, a wybierając intensywną naukę w naszej szkole udowodnisz, że wszystko jest możliwe!

Wakacyjny kurs języka chińskiego

W ProfiLingua możesz wybrać pomiędzy dwoma rodzajami kursu – miesięcznym i dwumiesięcznym. Pierwszy z nich pozwoli przyswoić półroczny materiał w zaledwie cztery tygodnie. Lekcje będą intensywne oraz czeka Cię dużo pracy w domu, jednak lektorzy zaplanowali je w taki sposób, że już po kilku z nich zobaczysz pierwsze efekty. Kurs „2 poziomy w dwa miesiące”, to doskonała okazja by wznieść się na średniozaawansowany poziom w języku chińskim już w 8 tygodni! Pomyśl ile czasu zyskujesz by, przykładowo od października już zacząć naukę na drugim poziomie. Możesz wybrać zajęcia w grupie lub zdecydować się na kurs indywidualny, by wspólnie z lektorem ustalić terminy zajęć.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka chińskiego?

Dzięki starannie przygotowanym materiałom dydaktycznym, w zaledwie parę tygodni otrzymasz pożądaną wiedzę i umiejętności, by na podstawowym poziomie posługiwać się językiem chińskim. Będziesz w stanie opowiedzieć o swoich planach, zainteresowaniach i zrozumiesz nieskomplikowane komunikaty. Poznasz najpopularniejsze i najbardziej przydatne chińskie znaki i słownictwo. Dzięki temu, nauka języka na wyższym poziomie przyjdzie Ci o wiele prościej i zyskasz tym samym więcej czasu na naukę. Wspólnie z lektorem i innymi uczestnikami kursu zbudujesz swoją pewność siebie i osiągniesz oczekiwane efekty.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe