Nauka języka czeskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się czeskiego?

Z całą pewnością warto uczyć się czeskiego, czego dowodzą chociażby statystki handlu zagranicznego. Umiejętność języka czeskiego przydaje się w biznesie, ponieważ Czesi są bardzo ważnym krajem w kontekście importu i eksportu towarów. Przez jego pokrewieństwo z językiem polskim jest bardzo łatwo przyswajalny, ale nie daj się oszukać, wcale tak prosto nie dogadasz się z Czechem bez znajomości czeskiego. Język ten jest niezwykle egzotyczny, a jego znajomością może się pochwalić bardzo niewielka grupa Polaków. Ta umiejętność zdecydowanie wyjdzie na korzyść w poszukiwaniu pracy, lub partnerów biznesowych.

Kurs języka czeskiego dla dorosłych

Kurs języka czeskiego dla dorosłych odbywa się z podziałem na trzy grupy: początkującą, zaawansowaną i średniozaawansowaną. Biorąc pod uwagę na Twoje umiejętności przydzielimy Cię do jednej z grup, abyś mógł zacząć lekcję języka czeskiego w jak najlepszych warunkach. Całość zwieńczy specjalny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności, a to z pewnością wpłynie na Twoją samoocenę.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego dla dorosłych?

Przede wszystkim nauczysz się praktycznego zastosowania języka w codziennym życiu. Dodatkowo, wyróżnisz się na tle innych mogąc pochwalić się oryginalną umiejętnością. Nauka języka czeskiego to również niepowtarzalna okazja do zapoznania się z, tak bardzo cenionym na świecie czeskim poczuciem humoru oraz ich ekstrawagancką kulturą i podejściem do życia. Pracując w grupie zbudujesz pewność siebie i poznasz wielu wartościowych ludzi.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe