Nauka języka czeskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się czeskiego?

W ProfiLingua umożliwiamy naukę języka czeskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka czeskiego staje się banalnie prosta i przyjemna. Poprzez zapisanie swojego dziecka na kurs języka czeskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka czeskiego dla dzieci

Nauka języka czeskiego jest wspaniałym doświadczeniem, a w przypadku kursu dla dzieci – dobrą zabawą. Możesz zapisać swoje dziecko bez względu na wiek, a my wybierzemy najlepszą i spersonifikowaną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Sprawdź jak wyglądają lekcje dla najmłodszych gdzie poprzez ruch, muzykę i tablice interaktywne zachęcamy maluchy do nauki języka. Dla nieco starszych dzieci prowadzimy kursy, gdzie dużą rolę odgrywa pisanie i czytanie, a kursanci „nieświadomie” i w przyjaznej atmosferze rozwijają swoje umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego dla dzieci?

Podczas zajęć będziemy stopniowo budować pewność siebie u Twojego dziecka, za pomocą skutecznej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną wymowę, poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem. Twoje dziecko nawiąże nowe znajomości oraz będzie miało możliwość kreatywnego spędzania czasu, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka czeskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe