Nauka języka czeskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się czeskiego?

Ahoj! Czesi są jednym z najbardziej intrygujących krajów w Europie Środkowej. Wiesz, że powstało nawet określenie „czechofilia”, którym nazywa się fascynację tym krajem oraz stylem życia jego mieszkańców? Coraz więcej ludzi interesuje się Czechami z tam decyduje się na zakładanie firm. Znając język czeski otwierają się przed Tobą niezliczone możliwości! Umiejętność posługiwania się niszowym językiem, którego nie nauczysz się w polskiej szkole z pewnością docenią instytucje wyższe oraz przyszli pracodawcy. Będzie to świadczyć o Twoim zaangażowaniu i pracowitości, a tacy ludzie o wiele prościej znajdują pracę.

Kurs języka czeskiego dla młodzieży

JKurs języka czeskiego jest przeznaczony dla dzieci w wieku 13-17 lat. Bez znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem, czy już miałeś z nim styczność w przeszłości. W ProfiLingua możesz rozpocząć lekcje od podstaw, lub kontynuować na wyższym poziomie. Możesz w każdej chwili poprosić lektora o konsultację indywidualną, lub wziąć udział w warsztatach powtórkowych. Okazjonalne testy sprawdzające Twoją wiedzę pozwolą na bieżąco obserwować wyniki w nauce, a to tylko motywuje do dalszej pracy.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego dla młodzieży?

Dzieki ProfiLingua masz możliwość nauki oryginalnego i niszowego języka, co z pewnością wpłynie korzystnie na Twój rozwój. Nauczysz się praktycznego posługiwania językiem w codziennym życiu oraz będziesz mógł porozmawiać z Czechami o swoich uczuciach, planach na przyszłość i zainteresowaniach. Podczas podróży do Czech będziesz mógł odczytywać bez problemu nazwy zabytków, ulic czy swobodnie porozumieć się w restauracji. Zbudujesz tym samym swoją pewność siebie, a znajomość obcego języka da Ci satysfakcję z samorealizacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe