Nauka języka czeskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się czeskiego indywidualnie?

Nasz niedoceniany dotąd południowy sąsiad staje się obecnie ważnym partnerem biznesowym. Stąd też rośnie zapotrzebowanie na osoby, które potrafią władać językiem czeskim. Jeżeli chcesz zyskać oryginalną i unikatową umiejętność, którą można wzbogacić CV – zapisz się na indywidualny kurs języka czeskiego. Możliwość spotkań sam na sam z lektorem, przerodzi się w pożądaną wiedzę znacznie szybciej, niż w przypadku zajęć grupowych. Jeżeli do tej pory nie mogłeś/łaś wygospodarować wolnego czasu na naukę – mamy idealne rozwiązanie.

Kurs języka czeskiego indywidualnie

Indywidualny kurs został stworzony dla tych, którzy w natłoku pracy lub zajęć pozaszkolnych i obowiązków nie mają elastycznego grafika. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz dopasować zajęcia wedle własnego uznania. Mało tego, masz możliwość wyboru zagadnień poruszanych podczas spotkań. Tutaj liczysz się Ty i Twoje indywidualne potrzeby. Niezależnie od tego, w jakim aspekcie życia przyda Ci się język czeski. Lektor dostosuje odpowiedni program i przy użyciu starannie dopracowanych materiałów dydaktycznych nauczy języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego indywidualnie?

Dzieki ProfiLingua masz możliwość nauki nietypowego i niszowego języka, co wpłynie korzystnie na Twój rozwój. Poduczysz się użytecznego posługiwania językiem w powszednim życiu oraz zyskasz szanse by porozmawiać z Czechami o swoich odczuciach, planach na przyszłość i Twoim hobby. Podczas podróży do Czech odczytywanie nazw zabytków i ulic, czy porozumiewanie się w restauracji przyjdzie bez problemu. Otworzysz się na świat i zyskasz wiele nowych możliwości rozwojowych. Umiejętność języka to pewniejsza przyszłość!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe