Kursy języka czeskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się czeskiego?

Jeżeli marzy Ci się umiejętność posługiwania się językiem czeskim bez barier, zapisz się na kurs konwersacyjny. Dzięki temu, zyskasz niepowtarzalną okazję by w luźnej i przyjemnej atmosferze nauczyć się biegle władać językiem obcym oraz uczestniczyć w spontanicznej rozmowie o codziennych problemach bez stresu i z łatwością.

Kurs języka czeskiego konwersacyjnego

Ten kurs dedykowany jest wszystkim, którzy chcą poprawić płynność wymowy, wzbogacić słownictwo oraz nauczyć się poprawnej fonetyki języka czeskiego. Podczas kursu konwersacyjnego, wspólnie z lektorem poćwiczycie umiejętność rozumienia ze słuchu, nauczysz się płynnego mówienia, przełamiesz barierę językową i nauczysz się wrażeń i zwrotów codziennego życia. Poprzez prowadzenie spontanicznej rozmowy sprawdzisz swoje możliwości i podszlifujesz ewentualne braki.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego konwersacyjnego?

Uczestnictwo w kursie konwersacyjnym to niepowtarzalna okazja do zbudowania pewności siebie i okazja do praktyki uczestnictwa w spontanicznej rozmowie. Dzięki niemu nie tylko zaznajomisz się z językiem czeskim, ale również przygotujesz się na używanie go w praktyce. To wpłynie korzystnie na Twój rozwój i zagwarantuje pewniejszą przyszłość, zarówno w Polsce jak i za granicą. Certyfikat ukończenia kursu to coś, co z pewnością wzbogaci Twoje cv i sprawi, że realizacja dalszych celów będzie przychodziła coraz łatwiej. Nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak widoczny postęp, a w naszej szkole widoczny jest już po pierwszych kilku spotkaniach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe