Nauka języka czeskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w wakacje?

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert pracy, w której poszukiwana jest osoba władająca językiem czeskim. Kurs wakacyjny to niepowtarzalna okazja, by podjąć się wyzwania jakim jest intensywna nauka w naszej szkole. Dzięki temu zyskasz w bardzo krótkim czasie umiejętność, którą z pewnością wzbogacisz swoje CV. Czeski jest bardzo podobny do języka polskiego, dlatego jego nauka przyjdzie Ci z łatwością, o co z pewnością zadbają nasi lektorzy. Po zasłużonym, letnim odpoczynku warto poświęcić czas wolny na własne doskonalenie swoich umiejętności.

Wakacyjny kurs języka czeskiego

Bez względu na to, czy jesteś osobą pracującą, czy jeszcze się uczysz, w naszej szkole dopasujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb. Możesz wybrać kurs miesięczny lub dwumiesięczny, dzięki czemu przyswoisz semestralny lub roczny materiał w zaledwie kilka tygodni! Nasi kursanci niejednokrotnie udowodnili, że to możliwe. A jeżeli Twój osobisty grafik nie jest tak elastyczny, postaw na naukę w trybie indywidualnym. Twoje postępy będą monitorowane na bieżąco a dostępne materiały online pozwolą na utrwalanie wiedzy w domu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka czeskiego?

Przede wszystkim nauczysz się użytecznego zastosowania języka w codziennym życiu. Dodatkowo, odznaczysz się na tle pozostałych nietypową umiejętnością. Nauka języka czeskiego to również jedyna w swoim rodzaju okazja do zapoznania się z, tak bardzo uznanym na świecie czeskim poczuciem humoru oraz ich osobliwą kulturą i podejściem do życia. Pracując w grupie zbudujesz pewność siebie i poznasz wielu wartościowych ludzi.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe