Kursy językowe dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się w ProfiLingua na kursie dla dzieci?

W ProfiLingua oferujemy kursy językowe dla dzieci, gdzie w praktyczny sposób uczymy języka w małych grupach – wszystko w trosce o zadowolenie najmłodszych uczniów. Dzieci posiadają naturalną zdolność uczenia się języków obcych, co skutecznie wykorzystujemy i rozwijamy podczas zajęć. Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i uczyć się języka na kursach łączących zabawę z nauką. Najmłodszych uczymy również na kursie optymalnym, gdzie poznają język poprzez reagowanie całym ciałem – gry i zabawy ruchowe, piosenki, czy rymowanki.

Dla kogo jest kurs w ProfiLingua dla dzieci?

Uczymy dzieci już od najmłodszych lat, aby mogły poznać język obcy w praktyczny sposób. Oferujemy szeroki wybór języków, uśmiech oraz dobre samopoczucie! Regularnie weryfikujemy postępy, będąc w stałym kontakcie z rodzicami. W ProfiLingua może rozwijać się i uczyć każdy najmłodszy uczeń, dlatego oferujemy zajęcia:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

Kursy językowe dla dzieci to idealna alternatywa nauki języka obcego na poziomie początkującym.

Co zyska Twoje dziecko dzięki kursowi w ProfiLingua?

Dzieci uczą się języka obcego, reagując całym ciałem, co ułatwia im proces zapamiętywania. W nauczaniu dominuje przede wszystkim mówienie oraz słuchanie, a także nauka łatwych zwrotów i konstrukcji gramatycznych. Nowo zdobyte umiejętności rozwijają, dzięki czemu dziecko aktywnie wchodzi w interakcje z innymi uczestnikami zajęć. Po ukończeniu kursu uczeń otrzymuje specjalny certyfikat, który potwierdza jego uczestnictwo.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe