Kursy językowe dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się na kursie dla młodzieży?

Koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności praktycznych w posługiwaniu się językiem. Na kursie wiedza jest systematyzowana, co przekłada się na dobre i szybkie efekty. Pod okiem lektorów rozwijasz przede wszystkim mówienie, ale także pisanie, słuchanie, rozumienie ze słuchu, czy czytanie. Oferujemy szeroki wybór kursów oraz języków obcych, wykorzystując innowacyjne metody nauczania.

Dla kogo jest kurs w ProfiLingua dla młodzieży?

W ProfiLingua języka może uczyć się każdy, a w tym również młodzież. Dlatego swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą powtórzyć poziom, nauczyć się języka w krótkim czasie, zdać egzamin międzynarodowy, czy przygotować się do egzaminu ośmioklasisty. Co więcej, oferujemy kursy, które przygotowują do matury podstawowej lub rozszerzonej z języka angielski i niemieckiego oraz do matury z matematyki na obu poziomach! Uczyć się języka możesz na różnym stopniu zaawansowania, dlatego ProfiLingua oferuje zajęcia:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Zajęcia charakteryzują się wysoką jakością kształcenia. Ucz się języków obcych na kursach dla młodzieży w naszej szkole!

Co zyskasz dzięki kursowi dla młodzieży?

Z ProfiLingua nauczysz się skutecznie języka obcego. Z nami osiągniesz wszystkie językowe cele, a także odpowiednio przygotujesz się do ważnych egzaminów podczas edukacji – egzaminu ośmioklasisty oraz matury. Uczymy praktycznie, dzięki czemu rozwijasz mówienie, przełamując barierę językową. Zyskujesz pewność siebie podczas komunikowania się w języku obcym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe